132 SEK/h brutto

Szwecja praca fizyczna od zaraz przy rozładunku bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 listopada 2016 16:36

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Szwecji od zaraz dla Polaków przy rozładunku paczek i sortowaniu ich. Oferta ze Sztokholmu dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Start: od zaraz
Miasto: Sztokholm, Szwecja
Pensja: 132 SEK na godzinę brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie firmy transportowej
  • praca na zmianie nocnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się rozładunkiem samochodów, sortowaniem paczek i ponownym załadunkiem towarów na samochód służbowy

Oczekiwania:

  • aktualny dokument potwierdzający niekaralność
  • wysoka motywacja
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • wytrzymałość
  • brak problemów zdrowotnych
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • stałe zatrudnienie
  • zakwaterowanie odpłatne na miejscu, koszt w wysokości 2000 SEK miesięcznie
  • możliwość podwyższania kompetencji
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca fizyczna na magazynie firmy przesyłkowej, Sztokholm 2016

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-szwecji-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-sztokholm-rozladunek-paczek/

ID ogłoszenia: 575581f4036a8eea