23000 SEK brutto/mc

Szwecja praca fizyczna od zaraz sortowanie paczek bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2017 01:51

Oferta fizycznej pracy w Szwecji, skierowana do Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualne od zaraz dotyczy zatrudnienia w Sztokholmie przy sortowaniu paczek w firmie logistycznej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz paczek

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Sztokholm, Szwecja

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Pensja: 23000 SEK brutto miesięcznie

Zadania:

  • zatrudnienie na magazynie firmy logistycznej jako sortowacza paczek
  • praca wykonywana jest przy taśmociągu

Wymagania:

  • wytrzymałość
  • brak nałogów
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • ostrożność i spostrzegawczość
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie w całkiem dobrych warunkach
  • odzież roboczą i środki ochronne
  • zatrudnienie od zaraz
  • nocną zmianę
  • pracę do końca bieżącego roku
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Sortowanie paczek, Sztokholm 2017

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 4615a0383851394e

6 Odpowiedzi na “Szwecja praca fizyczna od zaraz sortowanie paczek bez znajomości języka Sztokholm”

  1. Jestem zainteresowany proszę o kontakt 0048506350543

  2. Jestem zainteresowany proszę o odpowiedź na mail: jvcxb420@gmail.com

  3. katarzyna36 na 15 listopada 2017 @ 16:43

    Ja też chętna jestem do pracy 48519564161

  4. jestem zainteresowana wraz z partnerem prosze o kontakt +48500723851

  5. Proszę o kontakt w sprawie pracy , wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani +48 502 531 877

  6. witam czy praca będzie od lutego 2018 roku bym był zainteresowany