143 SEK/h brutto

Szwecja praca od zaraz na produkcji soków bez znajomości języka Västerås 2019

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Västerås
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 stycznia 2019 01:10

Fabryka z Västerås zatrudni od zaraz osoby na produkcję soków owocowych 2019. Ogłoszenie aktualnej pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie płatne na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji soków

Miejsce zatrudnienia: Västerås, Szwecja

Zarobki: 143 SEK/h brutto

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie, obsługę maszyn itp.
  • zadania będą zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • dyscyplina
  • punktualność

Zapewniamy:

  • możliwość samorealizacji, podnoszenia kwalifikacji, rozwoju
  • pracę od zaraz
  • umowę na okres 3 miesięcy
  • opcja podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • zatrudnienie an pełny etat
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • szkolenie pracownicze

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja soków, Västerås, stycznień 2019

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 3195c3b3214be5a8

ilość wszystkich wyświetleń: 900, dzisiaj: 1