134,80 SEK brutto/h

Szwecja praca od zaraz przy pakowaniu mrożonek Lund bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Lund
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 03:31

Producent mrożonek z Lund oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu. Ogłoszenie pracy w Szwecji do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Miejsce zatrudnienia: Lund, Szwecja

Zarobki: 134,80 SEK brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca wykonywana będzie na hali produkcyjnej fabryki mrożonek i dań gotowych w temperaturze ok -2 stopnie Celsjusza
  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie, ważenie oraz różnego rodzaju zadania przy linii produkcyjnej, kotrola jakości, itp
  • prace zlecane są na bieżąco w zależności od aktualnego zapotrzebowania zakładu

Wymagania:

  • zdolności adaptacyjne
  • szybkość we wdrażaniu się i łatwość w uczeniu
  • chęć rozwoju
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • odpowiedzialność, niezawodność

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze
  • odzież roboczą
  • niezbędne środki ochronne jak płyny do dezynfekcji rąk, jednorazowe rękawiczki, maseczki, itp
  • początkowo zatrudnienie za pośrednictwem agencji pośrednictwa
  • wysokie wynagrodzenie
  • odpłatne zamieszkanie, koszt miesięczny to 3000 SEK miesięcznie

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: pakowanie mrożonek, Lund 2016
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm

e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 19957b4601cc0c1f

1 odpowiedź na “Szwecja praca od zaraz przy pakowaniu mrożonek Lund bez znajomości języka”

  1. Witam jestem na miesiecznym wypowiedzeni do 25 pazdziernika jesli oferta byla by aktualnna jestem chetna bardzo mi zalezy na pracy jestem osoba solidna godna zaufania i moge podjac kazda prace nawet na dlugi okres czasu prosze o odpowiedz