140 SEK brutto/h

Szwecja praca pakowanie owoców od zaraz Sztokholm bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2016 23:02

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Szwecji dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu owoców bananów i cytrusów. Oferta od zaraz ze Sztokholmu jako pakowacz przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja

Wynagrodzenie: 140 SEK brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna polegająca na ręcznym sortowaniu i pakowaniu owoców egzotycznych, do których zaliczają się między innymi banany czy cytrusy. Stanowisko wymaga pozycji stojącej. Pracownik wykonuje zlecone zadania przy taśmie produkcyjnej. Inne zadania mogą polegać na kompletowaniu skrzynek z owocami i przygotowanie do wysyłki.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na okres 3 miesięcy
  • siła fizyczna
  • wytrzymałość
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dobre zorganizowanie, punktualność, niezawodność
  • zręczność, sprawność manualna
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • początkowo zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • pracę od zaraz
  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: pakowanie owoców, Sztokholm 2016

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 8857543a7f6926c

1 odpowiedź na “Szwecja praca pakowanie owoców od zaraz Sztokholm bez znajomości języka”

  1. Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy tel.575242944 pozdrawiam.