9.50e/h

Tilburg, dam pracę w Holandii na magazynie od zaraz z językiem angielskim zbieranie i pakowanie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 30.10.2017
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 16 października 2017 02:04

Agencja zatrudnienia poszukuje od zaraz chętnych do rozpoczęcia pracy w Holandii na magazynie przy zbieraniu oraz pakowaniu zamówień z językiem angielskim w Tilburgu.

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.
Opis stanowiska:
• praca w magazynie sieci supermarketów
• zbieranie zamówień
• inne prace magazynowe: rozpakowywanie towaru, pakowanie zamówień, etykietowanie, itd.
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• dostępność na dłuższy okres czasu
• prawo jazdy kat. B. mile widziane,
• gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach,
• gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym,
Oferujemy:
• dobre wynagrodzenie
• pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
• możliwość długoterminowej współpracy
• Dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,
• Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
o zakwaterowania
o ubezpieczenia
o transportu lokalnego
Aplikuj: http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/264149/0/1

ID ogłoszenia: 85459df4c4e509fd

ilość wszystkich wyświetleń: 1062, dzisiaj: 1