1700 Euro

Tilburg, oferta fizycznej pracy w Holandii – Sortowanie odpadów budowlanych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: 29.02.2016
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 17 lutego 2016 01:00

Firma zajmująca się recyklingiem poszukuje pracowników do fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu odpadów na terenie miasta Tilburg. Ogłoszenie dla osób dyspozycyjnych na okres minimum 13 tygodni.

Opis stanowiska:
Praca w sortowni odpadów pobudowlanych
Praca przy taśmie, przy sortowaniu drewna, folii, papieru, kamienia gipsu, regipsu, ogólnych odpadów, metalu, metali nieżelaznych, kabli itp. Wrzucanie tych tworzyw do odpowiednich kontenerów
Praca w kurzu

Wymagania:

  • dyspozycyjność na okres co najmniej 13 tygodni
  • średnia znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • perspektywą podjęcia długoterminowej współpracy
  • stabilne godziny pracy
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
  • praca w okolicach Eindhoven

Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/224683/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim.

ID ogłoszenia: 78256c3183168a46

ilość wszystkich wyświetleń: 1744, dzisiaj: 1