do uzgodnienia

Töcksfors oferta pracy w Szwecji na magazynie bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Töcksfors
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 lutego 2016 04:01

Magazyn z siedzibą w Töcksfors zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka szwedzkiego. Ogłoszenie pracy w Szwecji dla Polaków przy rozładunku i załadunku dostaw.

Stanowisko Magazynier

Lokalizacja: Töcksfors, Szwecja

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

  • pracownik będzie zajmował się wszystkimi pracami magazynowymi na zlecenie kierownika
  • transport towarów za pomocą wózków widłowych
  • pakowanie artykułów

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi komputera – bezproblemowa obsługa MS Office, mile widziana znajomość programu Mamut
  • zdolność efektywnego zorganizowania pracy
  • praktyczna umiejętność obsługi wózków widłowych
  • przynajmniej 5 letnie doświadczenie – poparte odpowiednimi dokumentami
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie znajomość materiałów budowlanych i doświadczenie w budowlance

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę z uwzględnieniem okresu próbnego
  • wsparcie na miejscu we wszelkich możliwych kwestiach – pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • każdy pracownik ma zapewnione ubezpieczenie pracownicze oraz odprowadzanie składek
  • praca w godzinach od 7 do 15 od poniedziałku do piątku

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem dokumentów, należy przesłać za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-na-magazynie-od-zaraz-bez-jezyka-w-tockfors/

ID ogłoszenia: 49256cd03327d668