3000 PLN netto

Turnov Czechy praca bez znajomości języka przy pakowaniu art. higienicznych od zaraz

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Turnov
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2020 04:19

Z bezpłatnym zakwaterowaniem dla pakowaczy aktualna oferta pracy w Czechach bez znajomości języka przy pakowaniu art. higienicznych w zakładzie z Turnov. Zatrudnienie od zaraz dla osób dyspozycyjnych.

Zyskaj stabilną i dobrze płatną pracę już dziś!

Dla naszego klienta – firmy międzynarodowej, w chwili obecnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Pakowacz

Zakres obowiązków

pakowanie środków higienicznych;
układanie kartonów na palecie;
uzupełnianie worków w maszynie;
kontrola jakości.

Czego oczekujemy?

motywacja do pracy na dłuższy okres czasu;
dokładność wykonywania powierzonych obowiązków;
dobra organizacja pracy.

Co oferujemy?

wynagrodzenie 2800-3000zł netto/miesiąc;
bezpłatne zakwaterowanie;
zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę na rok;
zniżka na posiłki w firmowej kantynie;
20 dni urlopu płatnego;
pomoc koordynatora;
trzynaste wynagrodzenie!!!

Aplikacja prze formularz:

www.workservice.pl/praca/form/pakowacz/77781620/

ID ogłoszenia: 6975e402dee887ac