3200-3600 PLN netto

Turnov, praca w Czechach bez znajomości języka produkcja art. higienicznych od zaraz w fabryce

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Turnov
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2020 03:03

Fabryka art. higienicznych z Turnov poszukuje od zaraz osoby do pracy w Czechach bez znajomości języka na produkcji. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane będzie na miejscu.

Operator produkcji [rekrutacja online]

Lokalizacja: Turnov

Zyskaj stabilną i dobrze płatną pracę już dziś!

Zarabiaj 3200-3600 zł netto w firmie zajmującej się produkcją artykułów sanitarnych dla niemowląt i dorosłych.

Nie interesuje Cię monotonna praca na montażu?

Ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków

obsługa maszyn produkcyjnych;
uzupełnianie rolek w urządzeniu;
wypełnianie niezbędnej dokumentacji;

Czego oczekujemy?

motywacja do pracy na dłuższy okres czasu;
dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych;

Co oferujemy?

atrakcyjne wynagrodzenie 3200 – 3600 zł netto/miesiąc;
możliwość uzyskania 13 nastej i 14 nastej wypłaty;
bezpłatne zakwaterowanie;
dofinansowanie do posiłków na stołówce firmowej;
zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę;
opieka koordynatora
dofinansowanie do posiłków;
praca w systemie III zmianowym;
możliwość pobierania zaliczek tygodniowych;
20 dni urlopu płatnego;

Link do aplikacji: http://bit.do/aplikacja-czechy

źródło: www.workservice.pl/praca/operator-produkcji-rekrutacja-online/15112226/

*grafika dodana w celach ilustracyjnych (nie przedstawia rzeczywistego stanowiska pracy)

ID ogłoszenia: 3175f1b63cd6f461

ilość wszystkich wyświetleń: 475, dzisiaj: 1