10,78 euro brutto/h

Udenhout Holandia praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji sosów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Udenhout
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2016 03:57

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Holandii dla osób bez znajomości języka w fabryce z Udenhout. Zatrudnienie od zaraz na produkcji sosów z zakwaterowaniem odpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Udenhout, Holandia
Start: od zaraz
Stawka godzinowa: 10,78 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości procesów produkcyjnych
  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat.B i umiejętność prowadzenia pojazdów
  • przyjazne nastawienie
  • chęć rozwoju
  • dyspozycyjność na pół roku
  • mile widziane zdolności techniczne
  • duża samodzielność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie i dodatki za wydajną pracę
  • płacę wypłacają raz na tydzień
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • bardzo dobre warunki zamieszkania, zakwaterowanie zapewnione odpłatnie
  • możliwość rozwoju
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: info@eu-people.pl.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-produkcji-sosow-bez-znajomosci-jezyka-udenhout/

ID ogłoszenia: 29858076b32e3f2e

1 odpowiedź na “Udenhout Holandia praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji sosów”

  1. Jestem zainteresowany