1640 euro brutto/mc + premie i dodatki

Ulm produkcja opakowań dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Opublikowany: 12 września 2016 02:53

Producent opakowań kartonowych z Ulm zatrudni od zaraz chętnych bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na produkcji przy cięciu arkuszy i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miejscowość: Ulm, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: miesięcznie 1640 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie wszelkich prac produkcyjnych
  • zadania polegają na między innymi na kontroli jakości, poprawianie nieprawidłowości, cięcie arkuszy, składanie i pakowanie w odpowiedniej liczbie sztuk

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz na minimum 6 miesięcy
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaangażowanie, pracowitość
  • atutem będzie doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodyscyplina
  • stosowanie się do wewnętrznych zasad fabryki i BHP
  • zmotywowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 180 euro miesięcznie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji opakowań, Ulm”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-opakowan-bez-jezyka-ulm/

ID ogłoszenia: 73357d5b4f8ab32f

ilość wszystkich wyświetleń: 1865, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Ulm produkcja opakowań dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz”

  1. jestem zainteresowana pracą proszę o kontakt