100 SEK brutto/h

Uppsala oferta fizycznej pracy w Szwecji od zaraz bez języka sortowanie odpadów

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2015 02:13

Zatrudnimy pracowników do sortowania odpadów przy taśmie w sortowni z Uppsali. Szwecja praca fizyczna przy recyklingu od zaraz dla osób bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Zarobki: 100 SEK brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • jest to praca w pełni fizyczna polegająca na ręcznym przesortowaniu odpadów na taśmie
  • segregacja dotyczy podziału głównie ze względu na surowce z jakich zostały wykonane
  • odpady są już wstępnie przesortowane i powinny nie być bardzo problematyczne

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • odpowiedzialność, punktualność
  • obowiązkowość
  • wytrzymałość na warunki pracy w sortowni

Zapewniamy:

  • kwatera zapewniona bezpłatnie w dobrych warunkach – pokój w porządnie wyposażonym mieszkaniu
  • wsparcie na miejscu, pomoc przy zaaklimatyzowaniu się
  • wprowadzenie w obowiązki, szkolenie z zasad BHP
  • zapewniona odzież robocza oraz wszelkie niezbędne środki ochrony indywidualnej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 003/001/2016/Szwecja
Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 494566840380212d