stawki wiekowe

Venlo dam pracę w Holandii przy pakowaniu owoców bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 września 2016 22:33

Aktualnie poszukujemy pracowników na produkcję przy pakowaniu słodyczy, owoców i warzyw. Oferta pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka w mieście Venlo.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – pakowacz
Lokalizacja: Venlo
Wynagrodzenie: na podstawie stawek wiekowych – od 4,22 do 9,26 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • sortowanie a także pakowanie świeżych owoców, warzyw, słodyczy oraz innych artykułów spożywczych
  • zadania wykonywane będą w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • rzetelność, odpowiedzialność
  • możliwość zatrudnienia minimum na jeden miesiąc
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • optymizm, przyjazne nastawienie
  • możliwość zabrania trochę euro na pierwszy tydzień, odzieży niekrępującej ruchów, śpiwora i poduszki, podstawowych naczyń i sztućców, butów ochronnych z metalowych czubkiem

Zapewniamy:

  • pracę od 17 lub 24 września
  • możliwość podjęcia pracy dla par, grup
  • pracę na miesiąc z możliwością przedłużenia
  • dodatki za pracę na nocki +25% stawki oraz w soboty +50% stawki
  • pełny wymiar godzinowy
  • raz w tygodniu wypłaca pensji (przelewem)
  • płatne zamieszkanie i przewozy wewnętrzne – zgodnie ze stawkami wiekowymi
  • tygodniowo koszt ubezpieczenia to 19,66 euro
  • odzież roboczą

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 31157d97d768ffaa