do uzgodnienia

Venlo produkcja pizzy oferta pracy w Holandii bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 marca 2016 01:02

Aktualna oferta pracy w Holandii dla Polaków na produkcji dań gotowych, głównie pizz. Zatrudnienie w Venlo dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Venlo, Holandia

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • praca będzie wykonywana zgodnie z zasadami BHP
  • pracownik odpowiedzialny będzie za nakładanie farszy pizzy na blaty oraz pakowanie w folie
  • prace porządkowe związane z uprzątnięciem stanowiska

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań, duża dokładność, spostrzegawczość
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • stosowanie się do zasad BHP
  • profesjonalne podejście do pracy
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy za granicą
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • przynajmniej średnie wykształcenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla uczniów lub absolwentów
  • dobre warunki pracy i wysokie zarobki
  • dla osób poniżej 23 roku życia mniejsze koszty za zakwaterowanie
  • pomoc w odzyskaniu nadpłaconego podatku
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc w sprawach formalnych
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • raz na tydzień sumienne rozliczenie kosztów i przelanie wynagrodzenia na konto
  • dodatek wakacyjny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości z aplikacją na adres:

  • sherpaforce.2465221@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-venlo-id344266.html

ID ogłoszenia: 11656dffe24855b4

ilość wszystkich wyświetleń: 1901, dzisiaj: 1