do uzgodnienia

Vlijmen dam pracę w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 01:27

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka niderlandzkiego. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Vlijmen na produkcji kosmetyków przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków

Zarobki: do uzgodnienia

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Miasto: Vlijmen, Holandia

Obowiązki:

  • pracownik zajmuje się ustawianiem pustych butelek do uzupełnienia na taśmę produkcyjną a po napełnieniu nałożeniem nakrętek
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za kontrolę jakości oraz pakowanie gotowych sztuk
  • zatrudnienie odbywa się na produkcji różnego rodzaju kosmetyków – szamponów, żeli, odżywek, kremów, dezodorantów, itp

Oczekiwania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemiekiego

Zapewniamy:

  • dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość otrzymania podwyżki
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania i ubezpieczenia

Jak aplikować?
Zgłoszenie prosimy przesłać poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-produkcja-kosmetykow-bez-jezyka-vlijmen/

ID ogłoszenia: 9035794be85f40bf

ilość wszystkich wyświetleń: 522, dzisiaj: 2