do uzgodnienia

Waalwijk ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie z elektroniką zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2016 15:59

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii na magazynie z elektroniką przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Zatrudnienie w Waalwijk dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Waalwijk, Holandia

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba którą zatrudnimy będzie zajmowała się zbieraniem zamówień na urządzenia mobilne – smartfony, tonery, tablety, drukarki, itp.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie towaru i paletowanie.
  • Do zadań należeć będą prace fizyczne przy rozładunku i załadunku dostaw, kontrola jakości, etykietowanie.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie zmotywowanie
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • zorganizowane zamieszkanie
  • wysokie zarobki
  • każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
  • przejazdy wewnętrzne
  • wsparcie w organizacji i przejazdu z Polski do Holandii

Aplikacja:
Prosimy o pilną aplikację. Zgłoszenie z CV należy przesłać na adres:

  • biuro@goodjob.com.pl z dopiskiem: Pracownik magazynu

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/waalwijk-praca-holandia-na-magazynie-elektroniki/

ID ogłoszenia: 38256fe71cf83d6e

ilość wszystkich wyświetleń: 692, dzisiaj: 2