Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

Euro

Weißenburg Niemcy praca na produkcji przy kontroli jakości tworzyw sztucznych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Weißenburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: pełny etat
  • Opublikowany: 3 czerwca 2019 03:11
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Weißenburg Niemcy praca na produkcji przy kontroli jakości tworzyw sztucznych

Opis

W rejonie Weißenburg (Bawaria) do podjęcia ciekawa praca w Niemczech na produkcji przy kontroli jakości elementów wykonanych z tworzyw sztucznych.

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy:

KONTROLER/KA JAKOŚCI (CZĘŚCI Z TWORZYW SZTUCZNYCH)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kontrola jakości i pakowanie towarów wykonanych z tworzyw sztucznych
Montaż małych elementów wykonanych z tworzyw sztucznych

WYMAGANIA:
KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Sprawność manualna oraz dobry wzrok (warunek konieczny)
Mile widziane doświadczenie w pracy przy kontroli jakości
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym na zmianę nocną)
Dyspozycyjność do pracy w soboty i/lub niedziele
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (9,79 euro brutto/ godzina + 10 euro netto diety/każdy przepracowany dzień ; STAWKA GODZINOWA WZRASTA po 6 tyg. do 10,48 euro brutto/ godzina + 10 euro netto diety/każdy przepracowany dzień, po 3 mies. do 11,26 euro brutto/ godzina + 7,50 euro netto diety/każdy przepracowany dzień, po 6 mies. do 11,30 euro brutto/ godzina + 7,50 euro netto diety/każdy przepracowany dzień + dodatki zmianowe)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

1) Klikając przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Monikę Kowacz prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Impact Job Monika Kowacz, ul. Żwirki i Wigury nr 28, 32-305 Skawina, numer NIP: 6792949839, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów procesu rekrutacji na stanowisko na które niniejszym aplikujesz oraz na udostępnianie tych danych pracodawcom zagranicznym z terenów Niemiec i Austrii, z którymi współpracuje Administrator i którzy oferują możliwość zatrudnienia na tym stanowisku.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
2) Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Kowacz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Impact Job Monika Kowacz, ul. Żwirki i Wigury nr 28, 32-305 Skawina, numer NIP: 6792949839, REGON: 364356172. Administrator jest agencją zatrudnienia, która świadczy usługi pośrednictwa pracy, polegające na kierowaniu osób do pracy za granicę u pracodawców zagranicznych. Możesz się skontaktować z Administratorem pod numerem telefonu: + 48 696 957 736 oraz pod adresem e-mail: m.kowacz@impactjob.eu. Celem zbierania Twoich danych osobowych jest świadczenie przez Administratora usług pośrednictwa pracy, polegających na kierowaniu osób do pracy za granicę u pracodawców zagranicznych. Przetwarzanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do świadczenia Tobie ww. usług przez Administratora, w tym do podjęcia działań prowadzących do zawarcia z Tobą umowy o kierowanie do pracy za granicą u pracodawcy zagranicznego prowadzącej do podjęcia przez Ciebie zatrudnienia bezpośrednio u tego pracodawcy (podstawą prawną przetwarzania tych danych jest art. 6 ust. 1 lit. b Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych) oraz do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze w związku z tego typu usługami (art. 85 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, tekst jednolity: Dz.U. 2017 poz. 1065). Jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów innych (w tym przyszłych) rekrutacji, to dane te są zbierane również w celu oferowania Tobie możliwości podjęcia zatrudnienia u pracodawców zagranicznych z ww. państw za pośrednictwem Administratora. Podstawą przetwarzania tych danych jest wyrażona przez Ciebie zgoda (podstawą prawną przetwarzania tych danych jest art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych). Twoje dane osobowe wskazane w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz ustawie z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji i świadczenia Tobie przez Administratora usługi pośrednictwa. Pozostałe dane osobowe, które nie są wymagane przez przepisy prawa, a które przekazałeś Administratorowi (np. zdjęcie swojego wizerunku), są przetwarzane na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Przysługuje Ci prawo dostępu

     

ID ogłoszenia: 7385cf128cb363f9

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 139, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.