9,33/h

Westland bez języka oferta pracy w Holandii przy pakowaniu mięsa drobiowego na produkcji 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Westland
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 9 maja 2019 03:05

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Holandii na produkcji przy pakowaniu mięsa drobiowego. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Westland 2019.

Pracownik produkcji – mięso drobiowe

Opis stanowiska
Praca  na pakowaniu mięsa drobiowego na zakładach w Westland – okolice Hagi, Zoetermeer.
Wymagania
– motywacja do pracy
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Warunki pracy
Praca ok. 40-50 godzin tygodniowo.
Zapewniony bezpłatny transport do i z pracy.
Zakwaterowanie i ubezpieczenie
Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym – dobry standard. Pokoje z łazienkami i lodówką 2 i 3 osobowe. Hotel w Alphen aan den Rijn LUB domki w okolicy Naaldwijk

Koszt zakwaterowania €94,00 /tydz.
Koszt ubezpieczenia ok. €22,00 / tydz.
Płaca
Wynagrodzenie €9,33 brutto/h
Kontakt:
artur@holandiajobs.pl
503-701-560
www.holandiajobs.pl

ID ogłoszenia: 4125cd0195f04784

ilość wszystkich wyświetleń: 506, dzisiaj: 1