do uzgodnienia

Wijchen praca w Holandii bez znajomości języka pakowanie keczupów

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 03:34

Fabryka keczupów zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka holenderskiego do pakowania wyrobów na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Holandii, Wijchen w charakterze pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miasto: Wijchen, Holandia

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • pracownik będzie przydzielony do pakowania keczupów przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • kreatywność
  • umiejętność logicznego myślenia
  • samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy czas
  • aktualny dokument potwierdzający niekaralność
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie
  • dobre zarobki wypłacane raz na tydzień
  • dla chętnych możliwość skorzystania z zapewnionego przez agencję zamieszkania oraz przejazdów do pracy

Uwaga! Nie ma możliwości wyjazdu w parze.

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z CV na adres: rzeszow@hobij.pl

W nagłówku wiadomości należy wpisać: PAKOWANIE KETCHUPOW

Niezbędne jest załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-wijchen-przy-pakowaniu-keczupow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 697564718688e67a

2 Odpowiedzi na “Wijchen praca w Holandii bez znajomości języka pakowanie keczupów”

  1. Witam, mam 21, lat wraz z kolega 21, jestesmy zainteresowani owym wyjazdem

  2. sebastiano29 na 23 listopada 2015 @ 10:18

    Witam serdecznie jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.Posiadam doświadczenie pracy na taśmie jak i w zespole.Pracowałem kilka lat jako pakowacz na taśmie w UK,znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.Mogę podjąć pracę od zaraz
    Mój e-mail :
    gilsebastian80@gmail.com