10,28 €/h

Z językiem angielskim Finlandia praca od zaraz na produkcji żywności 2020

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto lub region: Finlandia
  • Opublikowany: 21 maja 2020 02:03

Od zaraz ze znajomością języka angielskiego aktualna oferta pracy w Finlandii na produkcji żywności przy jej pakowaniu. Zatrudnienie 2020 w środowisku o obniżonej temperaturze (ok. +4°C).

Poszukujemy pracowników produkcji dla naszego klienta w Finlandii zajmującego się produkcją pakowanej żywności.

Pracownik produkcji – branża spożywcza [rekrutacja prowadzona online]
OPIS STANOWISKA:

Pakowanie oraz kontrola jakości gotowych produktów
Obsługa maszyny pakującej wraz ze współpracownikiem

Praca w niskiej temperaturze (ok. +4°C)

WYMAGANIA:

J. angielski w stopniu komunikatywnym
Zdolność do pracy w niskiej temperaturze
Dobra kondycja fizyczna

CO OFERUJEMY?
Wynagrodzenie w wysokości 10,28 €/h
Dodatki zmianowe: +15% zmiana popołudniowa, +30% zmiana nocna
Fińską umowę o pracę na czas 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
Pracę w pełnym wymiarze godzin
Zapewnione zakwaterowanie (potrącane z pensji pracownika, 200-400€/miesiąc)
Data rozpoczęcia: Maj 2020

Aplikacja przez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-branza-spozywcza-finlandia,oferta,7452025

ID ogłoszenia: 2465ec15ddc90977

ilość wszystkich wyświetleń: 1739, dzisiaj: 1