12,84 euro

Z językiem angielskim praca Belgia od zaraz pakowanie dań, kanapek, sałatek, Westerlo

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Westerlo
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 19 czerwca 2021 00:42

Ogłoszenie aktualnej pracy w Belgii od zaraz ze znajomością języka angielskiego na produkcji przy pakowaniu gotowych dań, kanapek, sałatek, tortilli. Zatrudnienie w rejonie Westerlo 2021.

[PRACOWNIK PRODUKCJI / WESTERLO / BELGIA]
Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla swojego belgijskiego klienta poszukuje osób do pracy na produkcji.
Miejscowość: Westerlo, Belgia

Opis stanowiska:
– pakowanie gotowych posiłków np. kanapki, tortille, sałatki,
– przygotowywanie gotowych posiłków lub sosów (np. krojenie warzyw)
– etykietowanie,
– obsługa maszyn,
– układanie pudełek na paletach,
– lub prace magazynowe.

Wymagania:
– znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego,
– własne zakwaterowanie w okolicach Oevel, Westerlo

Oferta:
– belgijska umowa,
– możliwość długoterminowego zatrudnienia oraz stałego kontraktu bezpośrednio od pracodawcy,
– wynagrodzenie 13,84 euro brutto/h,
– praca w systemie zmianowym,
– możliwość nadgodzin,
– dodatek za dojazdy do pracy.

Więcej informacji +48 570 935 868

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pakowanie / Westerlo
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 58860cb1fa97d4dc

ilość wszystkich wyświetleń: 576, dzisiaj: 1