9 euro/h plus premia

Zbieranie zamówień na magazynie praca Niemcy w Lübbenau bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lübbenau
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2014 01:20

Magazyn z Lübbenau zatrudni pracowników bez znajomości języka i doświadczenia do zbierania i kompletowania zamówień. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków.

Stanowisko: Order Picker

Miejsce pracy: Lübbenau

Wynagrodzenie: 9 euro/h plus premia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie korzystając z zestawu słuchawkowego zbierać zamówienia na magazynie.

Oczekiwania:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • dobra kondycja fizyczna i zdrowotna
  • duża motywacja i zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • konieczna jest znajomość liczebników w języku niemieckim
  • możliwość nauki prostych komend po niemiecku

Oferta:

  • Legalne warunki pracy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowie o pracę
  • pełny etat
  • zapewnione ubezpieczenie oraz składki
  • dobre zarobki plus przewidziane premie
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Chętnych spełniających powyższe kryteria zapraszamy do przesłania wiadomości z CV:
adres kontaktowy: t.pyk@personnel-international.de

źródło:

ID ogłoszenia: 49853fb61d07f210

ilość wszystkich wyświetleń: 5683, dzisiaj: 1