11,69 euro/godzina

Zevenaar, dam pracę w Holandii na produkcji jako operator maszyn/programista CNC

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zevenaar
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 14 marca 2019 01:29

Od zaraz w rejonie Zevenaar atrakcyjna oferta pracy w Holandii na produkcji elementów jako operator maszyn – programista CNC. Zatrudnienie z zapewnionym na miejscu zakwaterowaniem.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta firmy z Holandii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Operator maszyn/programista CNC
Miejsce pracy: Zevenaar

Opis stanowiska:
– obsługa maszyn do wykrawania, cięcia i gięcia blach;
– programowanie CNC.

Oferujemy:
– pracę od poniedziałku do piątku min. 45 godzin tygodniowo;
– stawkę 11,69 euro/godzina;
– stałą współpracę;
– zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (odpłatne).

Wymagania:
– doświadczenie min. rok;
– znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego;
– czynne prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676.

ID ogłoszenia: 3045c86698be7d2e

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 735, dzisiaj: 1