do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka na produkcji kanapek Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 6 października 2016 04:54

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego na produkcji kanapek. Zatrudnienie od zaraz w Tilburgu przy obsłudze maszyn i pakowaniu.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Miejsce: Tilburg, Holandia
Zarobki: do ustalenia
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • przygotowywanie składników potrzebnych do procesów produkcyjnych
  • obsługiwanie podstawowych maszyn, takich jak np. krajalnica, waga
  • pakowanie oraz etykietowanie gotowych opakowań
  • praca na hali przy temperaturze od 5 do 12 stopni Celsjusza
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • możliwość zatrudnienia przez przynajmniej pół roku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, holenderski nie jest wymagany
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością otrzymania podwyżki
  • pracę na pełny etat z możliwością wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach z możliwością rozwoju
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • darmowy przejazd do Holandii dla osób mogących podjąć pracę od zaraz

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • tns.group@op.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-tilburg/

ID ogłoszenia: 49357f45a7ff138c

ilość wszystkich wyświetleń: 1768, dzisiaj: 1