1750 € brutto/mc

Praca Niemcy od zaraz na produkcji pizzy bez znajomości języka Kolonia 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 23 października 2017 01:34

Producent pizzy mrożonej z Kolonii oferuje od zaraz zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech na produkcji spożywczej przy wspieraniu procesów związanych z wyrobieniem ciasta.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • przygotowywanie ciasta do wypieku zgodnie z recepturą producenta
  • skrupulatne odmierzanie składników oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych do mieszania/podgrzewania itp.
  • dbanie o jak najwyższą jakość produkcji

Oczekiwania:

  • solidne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dostępność na minimum 3 miesiące
  • szybkie przyswajanie nowych informacji
  • zaangażowanie i niezawodność
  • przyjazne nastawienie
  • chęć rozwoju i nauki języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę zmianową, obowiązują zmiany ranne i popołudniowe, zakład nie pracuje nocą
  • normalnie płatne szkolenie
  • na miejscy istnieje opcja skorzystania z kwatery do wynajęcia za 250 euro miesięcznie od osoby
  • przejrzystą, niemiecką umowę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Produkcja pizzy, Kolonia – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/koln-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 37659ec799b23573

ilość wszystkich wyświetleń: 3938, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca Niemcy od zaraz na produkcji pizzy bez znajomości języka Kolonia 2017”

  1. Poszukuje pilnie pracy