1900/mc brutto €

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji jogurtów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2019 19:25

Oferujemy zatrudnienie dla par bez znajomości języka w fabryce ze Stuttgartu. Niemcy praca aktualna od zaraz na produkcji jogurtów dla 6 osób. Zakwaterowanie płatne zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji jogurtów

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 1900 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 6

Zakres zadań:

  • ogłoszenie dotyczy zatrudnienia w Niemczech na produkcji jogurtów i serków
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się obsługiwaniem maszyn, przeprowadzaniem kontroli jakości i pakowaniem
  • wykonywanie zadań pomocniczych

Oczekiwania:

  • umiejętność utrzymywania czystości na stanowisku oraz przestrzeganie zasad BHP
  • zdyscyplinowanie
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość, punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne
  • pracownicy najlepsi mogą liczyć na stałą pracę w Niemczech
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • płatne zakwaterowanie w cenie 200 euro od osoby i 300 euro od pary
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość z załączeniem CV, należy przesłać na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcjajogurtów/08/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 405d56fa5edf26b

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka na produkcji jogurtów Stuttgart”

  1. damian1231313 na 4 stycznia 2020 @ 20:32

    Jeżeli oferta jest aktualna prosze o kontakt :782303480.
    Chodzi o pare .

  2. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta.
    Jeżeli oferta aktualna proszę o kontakt: 723762322