1950-2650/mc €

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 2 marca 2020 02:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków do pielęgnacji. Zatrudnienie w nowoczesnej fabryce z Berlina dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 1950 do 2650 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę na jednym z wielu etapów produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych
  • zatrudnienie odbywa się w nowoczesnym zakładzie uwzględniającym wysokie normy BHP
  • do zadań należy obsługa urządzeń, pakowanie, kontrola jakości itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • sumienność, solidność, zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie znajomość języka
  • zręczność

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowanie zorganizowanego przez pracodawcę na miejscu – koszt to 450 euro miesięcznie dla par w pokoju 2 osobowym, za pokój jednoosobowy to 250 euro miesięcznie, a za miejsce w pokoju wieloosobowym 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/02/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 835e5a3397e923c

ilość wszystkich wyświetleń: 962, dzisiaj: 1