1600 euro brutto + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 01:25

Aktualnie poszukujemy pracowników na magazyn hurtowni zabawek. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem od zaraz dla osób bez znajomości języka. Niemcy praca przy zbieraniu zamówień i obsłudze dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: 1600 euro miesięcznie brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • obsługiwanie dostaw, czyli rozładunek ręczny oraz z użyciem wózków widłowych, przeliczanie towarów i aktualizowanie stanów magazynowych
  • zbieranie zamówień dla klientów
  • praca z użyciem skanera ręcznego
  • przygotowywanie paczek do wysyłki – zabezpieczanie, adresowanie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dobra kondycja, pracowitość, zwinność
  • możliwość i chęć zatrudnienia od zaraz w Niemczech
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkość, energiczność
  • elastyczność godzinowa
  • solidność

Oferujemy:

  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • pracę od zaraz
  • niemiecką umowę z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek i dostępem do pomocy medycznej oraz świadczeń socjalnych
  • tani kurs językowy w firmie
  • pomoc w załatwianiu spraw urzędowych
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z zabawkami, Frankfurt nad Menem” z załączeniem CV i LM należy przesłać na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 1205794cfcc496b2

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. piotr jozwiak na 4 sierpnia 2016 @ 17:39

    witam jestem zainteresowany praca muj numer 690261932