od 225 SEK/h brutto

Bez języka dam pracę w Szwecji na magazynie napojów od zaraz 2024 w Sztokholmie

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 4 czerwca 2024 14:00
  • Wygasa: 22 godzin, 30 minut

Hurtownia napojów ze Sztokholmu od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Szwecji na magazynie. Ogłoszenie 2024 bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na paletach dla sklepów detalicznych. Zakwaterowanie na miejscu będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie hurtowni z napojami

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 225 SEK brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska:

  • Rozładunek dostaw.
  • Przenoszenie zgrzewek napojów.
  • Obsługa wózków paletowych i transport towarów wewnątrz magazynu.
  • Kompletowanie zamówień i przygotowywanie towarów do wysyłki.
  • Utrzymanie porządku w magazynie.
  • Otwieranie i zamykanie magazynu oraz przekazywanie kluczy ochronie.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

  • Energia, zaangażowanie i niezawodność.
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków.
  • Zdolność do przenoszenia skrzynek o wadze do 25 kg.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Sumienność i motywacja do pracy.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • Doświadczenie w podobnej pracy oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Opiekę polskiego rezydenta na miejscu.
  • Zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy.
  • Kompleksowe szkolenie pracownicze.
  • Odpłatne zakwaterowanie w cenie 4000 SEK miesięcznie.
  • Możliwość udziału w dodatkowych kursach i szkoleniach w ramach pracy.

Sposób aplikacji:

Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

Arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Magazyn z napojami, Sztokholm 2024

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: Arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 836665e563dbdb07

ilość wszystkich wyświetleń: 37, dzisiaj: 1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.