148 DKK/h brutto

Bez języka oferta pracy w Danii na produkcji jogurtów od zaraz, Kopenhaga 2024

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 21 maja 2024 17:23

Bez znajomości języka w fabryce z Kopenhagi do podjęcia od zaraz legalna praca w Danii przy produkcji jogurtów. Mieszkanie dla pracowników zapewnione będzie na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej – w fabryce jogurtów

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Pensja: 148 DKK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników do pracy w fabryce jogurtów w Kopenhadze. Praca obejmuje pakowanie, zapewnianie wysokiej jakości produktów, obsługę maszyn produkcyjnych oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Pracownicy muszą przestrzegać rygorystycznych norm BHP, co obejmuje noszenie odpowiednich ubrań ochronnych, odkażanie rąk i obuwia przed wejściem na halę produkcyjną oraz zakaz posiadania doczepianych rzęs, paznokci, włosów i mocnego makijażu.

Wymagania:

  • Brak uzależnień
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie w podobnej pracy jest mile widziane
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Znajomość języka angielskiego lub skandynawskiego będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dyscyplina

Oferujemy:

  • Organizowane zakwaterowanie na miejscu, koszt miesięczny to 2500 DKK od osoby
  • Zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia i stałej pracy w Danii
  • Pełne wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Kompleksowe szkolenie pracownicze w języku polskim
  • Praca na pełny etat

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/026/24

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker@contractor.net

ID ogłoszenia: 127664cba3b1d7ba

ilość wszystkich wyświetleń: 121, dzisiaj: 1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.