15,87 € brutto/h

Bez języka praca Holandia dla par od zaraz na magazynie odzieży Nike w Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 maja 2024 16:53

Pracodawca z Eindhoven szuka od zaraz również pary do pracy w Holandii na magazynie odzieży Nike. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: 15,87 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie odzieży Nike;
  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem skanera;
  • wysyłka towarów do sklepów;
  • obsługa zwrotów;
  • rozpakowywanie oraz sortowanie towarów;
  • załadunek i rozładunek oraz klejenie opakowań.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek urlopowy i za pracę zmianową oraz dodatkowo płatne weekendy;
  • dodatek dla kierowcy samochodu służbowego – w wysokości do 100 € za 8 tygodni;
  • stałą pracę;
  • opcję zdobycia doświadczenia;
  • pracę również dla par;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • bezpłatny dojazd do pracy;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • rozliczenia podatkowe;
  • możliwość zjazdów do Polski na 1 – 2 tygodniu po przepracowaniu 6 – 8 tygodni;
  • zwrot kosztów za bilet do Holandii z GTV Bus.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-odziezy-nike-od-zaraz-eindhoven/

ID ogłoszenia: 73066431251bf10a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.