33 000 CZK brutto/mc

Bez języka praca w Czechach na produkcji układów hamulcowych od zaraz Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Ostrawa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 stycznia 2024 00:08

Zatrudnienie w Ostrawie dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji układów hamulcowych. Pracodawca zapewnia codzienny darmowy transport.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 33 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy montowaniu hamulców na linii produkcyjnej;
  • wykonywanie zadań na różnych stacjach linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • bonus adaptacyjny w wysokości 20 000 CZK;
  • czeską umowę o pracę;
  • możliwość otrzymania miesięcznej premii produkcyjnej w wysokości do 10,8% wynagrodzenia podstawowego i dodatek za pracę w weekendy;
  • premię za obecność w pracy – do 30 000 CZK;
  • dofinansowanie do obiadów w firmowej stołówce;
  • bezpłatny transport do pracy;
  • premię miesięczną za system zmianowym;
  • cafeterię (kartę Benefit Plus) – 6000 CZK na rok;
  • 5 tygodni urlopu na rok;
  • odzież roboczą oraz zapewnione pranie;
  • bezpieczne miejsce pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+48 665 777 451 albo poprzez stronę:

www.olx.pl/oferta/praca/praca-na-produkcji-firma-brembo-ostrava-darmowy-bus-bonus-20-000-k-CID4-IDXV5Eh.html

ID ogłoszenia: 4736597d6021de4d

ilość wszystkich wyświetleń: 103, dzisiaj: 1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.