2850 - 2950 € brutto/mies.

Bez języka praca w Niemczech dla par od zaraz na produkcji pizzy fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 marca 2024 00:40

Dla par do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2850 – 2950 € brutto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • dokładne przygotowywanie składników oraz ciasta według wytycznych;
  • obsługiwanie różnych maszyn produkcyjnych;
  • układanie składników na cieście;
  • pakowanie goto9wych produktów i naklejanie etykiet;
  • kontrolowanie jakości produktów.

Wymagania:

  • zdolność do efektywnej pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym;
  • dokładne i sumienne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • komunikatywność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy i święta.

Oferujemy:

  • zatrudnienie także bez znajomości języka niemieckiego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mies. od osoby albo 300 € na mies. od pary;
  • przyjazne miejsce pracy;
  • zapoznanie z obowiązkami i szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności można wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: prod/b3/03/24

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 82165eed405282c0

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.