10 - 12 GBP brutto/h

Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz przy pakowaniu przekąsek w Londynie

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany: 10 lutego 2024 00:32

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w fabryce z Londynu bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek na produkcji. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP brutto na godz. z darmowym zakwaterowaniem lub 12,00 GBP brutto na godz. bez zakwaterowania.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie słonych przekąsek do kartonów;
  • firma produkuje chipsy, solone paluszki, chrupki i mieszanki orzechów.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana znajomość języka;
  • chęć podjęcia pracy na przynajmniej 3 miesiące;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • atutem będzie znajomość standardów HACCP oraz ISO 22000.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w pokojach z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie za wydajność;
  • pomoc przy załatwianiu spraw administracyjnych;
  • odzież roboczą;
  • możliwość wzięcia udziału w szkoleniach z BHP oraz systemu HACCP.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem “przekąski Londyn 2024”

Źródło: https://praca-anglia24.pl/ogloszenia/pakowanie-przekasek-oferta-pracy-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-londyn-2024/

ID ogłoszenia: 76365c5db78cf8b8

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.