od 13,75 € brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii produkcja kosmetyków od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 grudnia 2023 00:31

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w fabryce z Venlo bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: 13,75 € brutto na godz., a po trzech miesiącach podwyżka do 14,75 brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie produktów oraz ich pakowanie i naklejanie etykiet;
  • obsługiwanie maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • współpraca z innymi członkami zespołu;
  • kontrolowanie stanu składników potrzebnych do produkcji.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dokładność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • elastyczność;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie w dynamicznym środowisku produkcyjnym;
  • możliwość rozwoju zawodowego i odbycia różnych szkoleń.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: produkcja kosmetyków Venlo 2023/2024

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/produkcja-kosmetykow-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-z-venlo-2/

ID ogłoszenia: 2586569b0615375f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.