2700 € brutto mies.

Bez znajomości języka na magazynie napojów praca Niemcy od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2024 01:01

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni napojów. Zatrudnienie w Hamburgu dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2700 € brutto na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na palety (niektóre produkty mają wagę do 30 kg);
  • rozładowywanie i załadowywanie towarów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zajmowanie się wewnętrznym transportem palet z towarem.

Wymagania:

  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • precyzyjność;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansowania;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mies. od osoby;
  • premie za osiągnięcia i okoliczności;
  • wsparcie koordynatora w języku polskim;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Magazyn z napojami, Hamburg /04/2024

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-magazynie-napojow-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hurtownia-hamburg/

ID ogłoszenia: 17066068871eddb5

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.