15,00 € brutto/h

Bez znajomości języka na magazynie obuwia praca w Holandii od zaraz 2024 Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 stycznia 2024 00:08

Hurtownia z Venlo szuka od zaraz magazynierów do pracy w Holandii 2024. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie obuwia. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: od 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie obuwia sportowego;
  • zbieranie zamówień;
  • pakowanie towarów;
  • magazynowanie produktów;
  • współpraca z innymi osobami.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie i komunikatywność;
  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Holandii.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym;
  • zakwaterowanie;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zatrudnienie w dynamicznym środowisku.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Magazyn obuwia sportowego Venlo 2024

Źródło: https://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-holandia-na-magazynie-z-obuwiem-venlo/

ID ogłoszenia: 937659becd1c096a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.