14,25 € brutto/h

Bez znajomości języka praca Holandia dla par przy pakowaniu czekoladek od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca roku 2023 lub dłużej
  • Opublikowany: 5 grudnia 2023 00:16

Dla par do podjęcia od zaraz tymczasowa praca w Holandii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Amsterdamie bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 14,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • pakowanie czekoladek (pralinek);
  • dokładne sprawdzanie jakości;
  • układanie produktów na paletach.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy od zaraz do grudnia 2023 albo dłużej;
  • mile widziane doświadczenia na produkcji żywności;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dokładne oraz sumienne wykonywanie swoich obowiązków;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • przyjazny zespół współpracowników i bogate zaplecze socjalne.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie czekoladek Amsterdam 2023

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-holandii-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-jezyka-od-zaraz-w-amsterdamie/

ID ogłoszenia: 551656deaf98961c

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.