15,50 € brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 marca 2024 00:14

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie 2024 w fabryce z Ulm dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: od 15,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie kosmetyków samochodowych zgodnie z określonymi normami;
  • naklejanie etykiet oraz sprawdzanie jakości produktów;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • wykonywanie zadań na linii produkcyjnej;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • elastyczność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • szkolenie wprowadzające.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, można wysyłać na adres e-mail:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: pakowanie auto-kosmetyków Ulm 2024

Źródło: praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-samochodowych-w-ulm/

ID ogłoszenia: 67265e1d4f70db4c

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.