14,41

Dam pracę w Holandii bez języka od zaraz na produkcji filetów drobiowych, Oss 2024

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: OSS
  • Opublikowany: 23 grudnia 2023 00:48

Również bez znajomości języka w fabryce z Oss do podjęcia legalna praca w Holandii 2024 przy produkcji filetów drobiowych. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione w komfortowych warunkach.

BEDIPRACA- agencja pośrednictwa pracy (KRAZ: 30365) poszukuje pracowników do pracy przy PRODUKCJI FILETÓW DROBIOWYCH W HOLANDII.
Jeśli jesteś zainteresowany/a podjęciem pracy w tym obszarze i szukasz stabilnego zatrudnienia, ta oferta może być dla Ciebie!
OBOWIĄZKI
• Pakowanie i etykietowanie drobiowych produktów spożywczych zgodnie z wytycznymi
• Kontrola jakości produktów i eliminacja wadliwych egzemplarzy
• Przygotowywanie zamówień do wysyłki
• Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
• Współpraca z zespołem w celu efektywnej realizacji zadań

WYMAGANIA
• Motywacja do pracy i gotowość do podjęcia zróżnicowanych zadań
• Sprawność manualna i umiejętność pracy w tempie
• Nie wymagane doświadczenie zawodowe – zapewniamy niezbędne szkolenie
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Znajomość podstawowych zasad higieny pracy

OFERUJEMY
• Stawka od 14,41 euro brutto/ godzinę + dodatki
• Zakwaterowanie w komfortowych warunkach
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Transport do miejsca pracy

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją karierę w branży spożywczej już dzisiaj!

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy wyślij swoje CV na adres Agnieszka@bedipraca.com lub zadzwoń +48780552959.

ID ogłoszenia: 85065840956b28f2

ilość wszystkich wyświetleń: 39, dzisiaj: 1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez agnieszka@bedipraca.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez agnieszka@bedipraca.com »