od 145 DKK/h brutto

Dla par bez języka praca w Danii przy pakowaniu zabawek od zaraz, Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 28 maja 2024 14:00

Firma z Kopenhagi od zaraz poszukuje pakowaczy do pracy w Danii. Ogłoszenie także dla par bez znajomości języka przy pakowaniu zabawek i art. dla dzieci. Możliwość firmowego zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz zabawek

Miasto: Kopenhaga, Dania

Termin: od zaraz

Pensja: 148 DKK na godzinę pracy brutto

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie zestawów plastikowych zabawek, takich jak klocki i akcesoria dla dzieci
  • Praca przy taśmie produkcyjnej, wykonywana w szybkim tempie
  • Dbałość o jakość i kompletność pakowanych produktów

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy
  • Motywacja do pracy i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Zdolność do pracy zespołowej
  • Precyzja i zręczność manualna
  • Doświadczenie w pakowaniu mile widziane, ale nie jest konieczne
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • Możliwość pracy na pełny etat
  • Wsparcie koordynatora na miejscu, również w języku polskim
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, płatne 2500 DKK miesięcznie
  • Płatny urlop
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/028/24

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker@contractor.net

ID ogłoszenia: 7546655bd92d21ca

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.