16,25 € brutto/h

Dla par od zaraz Holandia praca bez języka przy pakowaniu czekoladek w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 maja 2024 17:29

Z zapewnionym zakwaterowaniem do podjęcia od zaraz praca w Holandii na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Amsterdamie dla par bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek według wytycznych oraz standardów jakościowych firmy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 16,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie czekoladek według wytycznych i standardów jakościowych firmy;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • naklejanie etykiet;
  • sortowanie opakowań z gotowymi produktami;
  • kontrolowanie procesu pakowania;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym oraz elastyczność;
  • zmotywowanie do pracy;
  • szybkie tempo pracy;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie czekoladek Amsterdam 2024

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-dla-par-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-bez-jezyka-w-amsterdamie/

ID ogłoszenia: 967664ca2309866a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.