od 34 500 SEK

Dla par praca Szwecja bez znajomości języka produkcja dań od zaraz w Helsingborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Helsingborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 4 czerwca 2024 14:12
  • Wygasa: 21 godzin, 41 minut

Również dla par w fabryce spożywczej z Halsingborg do podjęcia od zaraz praca w Szwecji bez znajomości języka przy produkcji dań gotowych. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione na miejscu za opłątą.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Halsingborg, Szwecja

Pensja: od 34500 SEK miesięcznie brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie składników: obieranie, krojenie, mycie i szatkowanie.
  • Utrzymanie wysokich standardów jakości i porządku na stanowisku pracy.
  • Obsługa sprzętu kuchennego, w tym wag i krajalnic.
  • Kontrola jakości gotowych produktów.
  • Pakowanie gotowych dań.

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy w Helsingborgu.
  • Doskonała organizacja pracy i samodyscyplina.
  • Szybkie przyswajanie nowych umiejętności.
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym solidne wynagrodzenie z możliwością premii i dodatków.
  • Zakwaterowanie w kwaterach pracowniczych za opłatą 2800 SEK miesięcznie.
  • Wsparcie koordynatora mówiącego po polsku.
  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku.
  • Opcję stałego zatrudnienia dla pracowników wyróżniających się zaangażowaniem.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

Arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja gotowych dań Halsingborg 2024

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: Arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 907665e54a5b3644

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.