13,69 - 20,53€ brutto/h

Fizyczna praca w Holandii od zaraz pracownik sortowni (produkty do gazowania wody), Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 17.05.2024
  • Długość umowy: min.6 m-cy
  • Opublikowany: 14 maja 2024 16:50

Firma z Tilburga od zaraz poszukuje chętnych do fizycznej pracy w Holandii, która polegać będzie na sortowaniu produktów do gazowania wody. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Pracownik sortowni (produkty do gazowania wody)
WYNAGRODZENIE: 13,69-20,53€ brutto/h
Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY
zatrudnienie na holenderskich warunkach
stawkę 13,69-20,53€ brutto/h
dodatek zmianowe (25% zmiana popołudniowa – 17,11€, 50% zmiana nocna – 20,53€)
możliwość zawarcia umowy na stałe
możliwości rozwoju
praca w przyjaznym środowisku
zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
25 dni urlopu przy pełnym etacie i możliwość wyboru wypłaty wynagrodzenia za urlop w skali miesiąca lub roku
8,33% dodatku urlopowego
ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
szybki proces rekrutacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
praca przy linii sortowania (butle CO2)
wykonywanie działań zapewniających ciągłość produkcji: rozpoznawanie różnych typów zaworów i butli, naprawa lub obróbka materiałów do ponownego użycia, nakładanie tulei oraz dodawanie nowych zaworów do butli
składanie pudełek, etykietowanie oraz kontrola poprawności użytej numeracji
kontrola jakości wykonanej pracy
zgłaszanie nieprawidłowości do działu jakości
dbanie o porządek w miejscu pracy
praca na 3 zmiany (6:45-14:45, 14:45-22:45 oraz 22:45-6:45)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
doświadczenie w pracy na produkcji lub sortowni
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
umiejętność pracy w zespole
komunikatywność
elastyczność
prawo jazdy kat. B

Aplikuj: https://bit.ly/4bueUqE

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543,

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta – producenta ekspresów do gazowania wody w regionie Tilburg działającej na skalę międzynarodową poszukujemy osób.

Dodatkowe informacje:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

ID ogłoszenia: 27266434faee9521

ilość wszystkich wyświetleń: 35, dzisiaj: 2

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.