2600 € brutto/mc

Na magazynie obuwia od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka w Lipsku 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 lutego 2024 00:50

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni obuwia. Zatrudnienie 2024 w Lipsku dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 2600 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień zgodnie z listą;
  • pakowanie obuwia oraz przygotowywanie ich do wysłania;
  • obsługiwanie narzędzi magazynowych, a w tym wózków paletowych – po wcześniejszym przeszkoleniu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziana umiejętność obsługi narzędzi magazynowych – wózki widłowe, skanery ręczne;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • elastyczność;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc od osoby;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansowania;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

beschaftigung@zohomail.eu z podaniem tytułu: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 02/2024”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-magazynie-z-obuwiem-bez-znajomosci-jezyka-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 92865cf75016c855

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.