6226 - 8680 PLN na mies.

Od zaraz dam pracę w Czechach bez języka produkcja hamulców samochodowych Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Ostrawa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 marca 2024 00:19

Dla pracowników produkcji bez znajomości języka do podjęcia praca w Czechach. Zatrudnienie w Ostrawie od zaraz na produkcji hamulców samochodowych marki Brembo. Pracodawca zapewnia darmowy dojazd do firmy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 6226 – 8680 PLN na mies.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie hamulców na linii produkcyjnej;
  • kontrolowanie odlewów i elementów obrabianych;
  • obsługiwanie pieca i maszyn odlewniczych, szlifowanie oraz cięcie odlewów;
  • praca w dni powszednie po 8 godzin na zmianę, a w weekend po 12 godzin (dwa weekendy pracujące w miesiącu).

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • bonus adaptacyjny w wysokości 20 000 CZK;
  • czeską umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe + premie i dodatki;
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce;
  • bezpłatny dojazd do pracy;
  • cafeteria (karta Benefit Plus) – 6000 CZK na rok;
  • 5 tygodni urlopu w ciągu roku;
  • odzież roboczą oraz zapewnione pranie.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu:

+420775867240 albo poprzez wysłanie aplikacji na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com

Źródło: ofertypracy.manuvia.com/praca-w-brembo-super-zarobki-bonus-20-000-czk-2158/

ID ogłoszenia: 58465fd4175639de

ilość wszystkich wyświetleń: 55, dzisiaj: 1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.