30000 - 32000 CZK netto/mc

Od zaraz dam pracę w Czechach bez znajomości języka produkcja foteli samochodowych Solnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Solnice
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 lutego 2024 00:05

Dla pracowników produkcji do podjęcia od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Solnice bez znajomości języka czeskiego na produkcji foteli samochodowych. Pracodawca zapewnia darmowy transport.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Solnice.

Wynagrodzenie: 30 000 – 32 000 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji;
  • wykonywanie zadań związanych z produkcją foteli samochodowych.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Czechach od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • punktualność;
  • rzetelne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym po 8 godzin;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz premię miesięczną i dopłatę za zmianę popołudniową oraz nocną, a także do sobót i niedzieli;
  • team bonus;
  • bonus żywnościowy w wysokości – 95 CZK dziennie;
  • czeską umowę o pracę;
  • wsparcie koordynatora;
  • bezpłatny transport do pracy z miejscowości – Wałbrzych, Boguszów, Mieroszów.

Aplikacja:

Zgłaszać się prosimy pod numerem telefonu:

+420 732 937 233 albo można napisać wiadomość SMS ze swoim imieniem, nazwiskiem i miejscowością, z której będzie się odjeżdżać, a my odezwiemy się do Państwa.

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-produkcji-logistyki-fotele-5800-zl-na-reke-praca-od-zaraz-CID4-IDYCtqd.html

ID ogłoszenia: 14665d31b2f44aa1

ilość wszystkich wyświetleń: 116, dzisiaj: 1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.