od 156 DKK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Danii dla par bez języka na produkcji rowerów, Kopenhaga 2024

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do końca sierpnia 2024
  • Opublikowany: 4 czerwca 2024 14:03
  • Wygasa: 1 dzień, 11 godzin

Od zaraz do końca sierpnia 2024 praca w Danii na produkcji rowerów. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy montaży komponentów w fabryce z Kopenhagi. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Kopenhaga

Start: od zaraz

Zarobki: 156 DKK/h brutto

Wakaty: 4

Umowa: do końca sierpnia 2024 z opcją przedłużenia

Zakres obowiązków:

Montaż części rowerów oraz rowerów elektrycznych na linii produkcyjnej w nowoczesnym zakładzie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisie rowerowym lub pracy na produkcji taśmowej będzie atutem.
  • Znajomość języka angielskiego jest mile widziana.
  • Gotowość do pracy od zaraz do końca sierpnia 2024.
  • Poszukujemy osób sumiennych, bez nałogów, gotowych do rzetelnej pracy.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie na miejscu za opłatą (około 3500 DKK miesięcznie od osoby plus media).
  • Samodzielne pokoje dla par.
  • Zatrudnienie na duńską umowę do końca sierpnia 2024 roku.
  • Pomoc w załatwianiu formalności na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/030/24

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker@contractor.net

ID ogłoszenia: 699665efc4d67985

ilość wszystkich wyświetleń: 79, dzisiaj: 1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.