200 NOK brutto/h

Od zaraz dla par praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie zabawek Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 lutego 2024 00:29

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii także dla par. Zatrudnienie 2024 w Stavanger od zaraz przy pakowaniu zabawek. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 200 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • dokładne pakowanie zabawek na podstawie wytycznych jakościowych;
  • etykietowanie produktów i przygotowywanie ich do wysłania;
  • sprawdzanie jakości zabawek.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego;
  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Norwegii.

Oferujemy:

  • zatrudnienie również dla osób bez doświadczenia zawodowego;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 NOK na mc od osoby;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dodatki do wynagrodzenia.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Norwegii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-pakowanie-zabawek-od-zaraz-stavanger-2024/

ID ogłoszenia: 65665bcb6690a5bf

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.